Posted by on júl 23, 2019 in Odstránenie plesne | 0 comments

Dobrá kožená taška je nezbytnost!

Dobrá kožená taška je nezbytnost!

Už je tomu několik let, co moji rodiče odešli. Byla to velice smutná událost, asi jako pro každého. S jejich odchodem na onen svět se však pojí i povinnosti. Například jsem se musela začít mimo jiné starat o rodinné brašnářství, které tu zanechali. Já sám mám svoji úspěšně fungující firmu, která mě živí. Ale přece jsem ho nemohl nechat zaniknout. Navíc mě spoustu věcí rodiče v průběhu let naučili. Pamatuji si třeba, jak mě učili, jak dělat kapsy na kožených taškách. Kůže vždycky vybírali co nejpečlivěji z těch nejvíce kvalitních kůží. Vlastně je brašnářství hezké povolání, které zaniká – je jich méně a méně. A prý bude ještě hůř. I proto jsem si říkal, že by byla škoda ho úplně nechat zaniknout. Takže jsem se sám vážně začal snažit, abych ho nějak udržel naživu. plísně v bytě

Účinné opatření proti plísnímjak se zbavit plísní

Řekl jsem si, že…

Řekl jsem si, že do něj trochu zainvestuji. Nejprve bylo potřeba opravit fasádu – ta už byla v poměrně dezolátním stavu. Něž abych se do toho pouštěl vlastníma rukama. Řekl jsem si, že objednám speciální profesionály, kteří se tím běžně zabývají. Otevřel jsem si internet a začal jsem hledat, a sice na téma plísně v bytě. Moc společností jsem upřímně nenašel, které by vypadaly příznačně. Pak jsem ale konečně našel jednu, která se tvářila jako ta pravá. Byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se specializuje na celou škálu čisticích služeb. Netrvalo dlouho a byl jsem rozhodnutý ji objednat. Můžete emailem nebo přes formulář, který vyplníte na jejich stránkách. Celé čištění probíhá opravdu sofistikovaně. Začali tím, že vyčistili fasádu speciální pěnou, která se na fasádě dlouho udrží a ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Teď už ale něco něco řeknu i k samotným následujícím postupům čištění. Mají na to velice promyšlený systém, byl jsem jím docela uchvácený.

LSG nátěrplísňové spory a jejich šíření

V první etapě provedli…plísně v bytě

V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Pokud si přejete, můžete mít i novou fasádní výmalbu po tomto kroku. Následuje druhá etapa, kde pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu čtyřiadvaceti hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem. Tento nátěr je dokonce technologií 21. století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let. Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim bez obav ozvat.

Opravdu vypadali jako féroví lidé, takže se domnívám, že by v tom neměl být nejmenší problém. Pracovníci mi také podrobně vysvětlili, že nátěr funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Tento nátěr by měl tedy vydržet několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě nějak fungovat. Takže jsem ho také samozřejmě nechal aplikovat. Celkově jsem s odvedenou prací od firmy velice spokojen. Rozhodně je tedy mohu doporučit!

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *