Posted by on máj 14, 2019 in Čistenie podláh | 0 comments

Hledáte správnou metodu k čištění podlahy

Hledáte správnou metodu k čištění podlahy

V úklidové…

V úklidové firmě Čištění podlah Brno   nabízí celou řadu úklidových služeb a já bych se o jejich práci chtěla zmínit. Byla jsem s nimi totiž moc spokojená a o jejich práci by se určitě mělo vědět. Tato úklidová firma realizuje strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používá kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupují následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhnou pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočí čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechají ji doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

 

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Garantuji Vám, že jejich pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá většinou zásaditou chemii. V některých případech používá kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

 

Pro jiné…

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. My jsme potřebovala vyčistit podlahy na naší soukromé plastické chirurgii. Všichni můžeme otevřeně přiznat, že se v případě plastické chirurgie nejedná o nejlevnější služby. Takže když už k nám lidé chodí, mělo by jim být dopřáno luxusu. A to ve všech směrech. A naše podlaha už nebyla v nejlepším stavu a bylo potřeba ji pořádně vyčistit. A tak jsme se rozhodli, že si na to právě najmeme úklidovou firmu a vybrali jsme si A SERVIS. A už se na nikoho jiného v budoucnu obracet nebudeme. Firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. zákazníkům dále nabízíme kromě čištění podlah i řadu jiných služeb jako je odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy nebo strojové hloubkové čištění, čistění koberců , strojové čištění čalounění.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *