Posted by on júl 11, 2019 in Odstránenie plesne | 0 comments

Kočky jsou posvátná stvoření

Kočky jsou posvátná stvoření

Vždycky jsem zbožňovala zvířata od malička. Vlastně všechna bez rozdílu. Dokonce jsem i zvažovala, že bych se stala vegetariánkou, ale naštěstí mi to moji rodičové vymluvili. Bez masa byste prostě zemřeli, to je nad slunce jasné. Měla jsem ale dovoleno mít nadále ráda ta roztomilá zvířata, jako jsou kočičky a pejsci. Občas i nějaký ten křeček či potkan. Podstatné ale bylo nemít ráda zvířata, která jím nebo nějakým jiným způsobem využívám. Protože je blbý vědět, že trpí, ale zároveň vy je prostě k životu tak nějak potřebujete přece. Ach, sladká nevědomost! No každopádně mohla jsem mít kočičku jako malá. A ta mi zůstala hodně dlouho. Díky ní jsem kočky začala mít opravdu moc ráda. černá plíseň na zdi

co dělat se vzniklou plísnístarý vlhký dům

A proto když jsem vyrostla…

A proto když jsem vyrostla, rozhodla jsem se, že kočky budu chovat. Že si založím chovnou stanici. A nejen tak ledajakou, ale s krásnými čistokrevnými kočičkami. Když se tak konečně mělo stát, chtěla jsem i vyčistit můj dům, kde měly kočičky být. Jenže v něm byly plísně, dokonce i škaredá černá plíseň na zdi a celkově už chtěl trošku zrenovovat. Tak jsem se rozhodla nechat předělat celou fasádu. Pozvala jsem si na to společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou jsem našla na internetu. A ještě že jsem tak učinila! Ona je totiž opravdu unikátní v tom, že fasády čistí speciální technikou. A to za pomocí pěny, která se na fasádě dlouho udrží. Ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek.

co dělat se znečištěnou omítkou

Teď už ale k samotnému postupu čištění…

Teď už ale k samotnému postupu čištění! Oni totiž pracovníci jej provádí na hned několik etap. Proces je to poměrně složitý. Zkusím vám ho trošičku přiblížit. V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Po této fázi už nebylo potřeba dávat novou fasádní výmalbu. Ovšem i tu nabízí. Ve druhé etapě pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu čtyřiadvaceti hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem. Tento nátěr je dokonce technologií jednadvacátého století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let.

jak jednoduše odstranit plíseň z omítky

Navíc společnost nabízí…

Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim bez obav ozvat. Pracovníci také vysvětlili, že nátěr LSG funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Nátěr by měl vydržet skutečně několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě jakž takž fungovat. Měla jsem velkou radost, když fasádu dočistili a dodělali tak svou práci. Byli poměrně rychle hotoví. Byli také velice příjemní a ochotní. Takže bych tuto společnost mohla doporučit i někomu dalšímu.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *