Pokud si nevíte rady jak vyčistit fasádu, svěřte ji profesionálům

Pokud si nevíte rady jak vyčistit fasádu, svěřte ji profesionálům

Čištění fasád rozhodně není lehkou a příjemnou záležitostí, a to hlavně i v případě, že se vám na ní udělala plíseň. V tomto případě už nemá vůbec cenu se o cokoli pokoušet na vlastní pěst a je hned nejlepší se rovnou obrátit na nějaké odborníky. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Vznik plísně na zateplené fasádě se dnes prakticky na všech fasádách objeví asi cca po 6 letech.

Objeví se na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. My měli ten problém, že fasáda našeho železářství už nebyla v dobrém stavu. A když se na ní udělala dokonce plíseň, tak už byla vyloženě ve špatném stavu.

A nejlepším…

A nejlepším řešením, jak se plísní zbavit, je revoluční nátěr – nátěr proti plísním. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít.

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny.

Díky…

Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností.

Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Tuto službu vám tedy musím vřele doporučit. I jejich zaměstnanci jsou skvělí. Je s nimi bezproblémová domluva a jsou velmi ochotní.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *