Posted by on mar 4, 2019 in Čistenie | 0 comments

Špinavé fasády od smogu a agresivního městského spadu. Jak je čistit? Mytí Ostrava

Špinavé fasády od smogu a agresivního městského spadu. Jak je čistit? Mytí Ostrava

Protože…

Protože čištění fasád je velice náročnou procedurou, nabízí její odstraňování i ve firmě A SERVIS LIPKA. Protože vyčistit fasádu a odstranit plíseň bez speciálních prostředků a odborníků je prostě neskutečně těžké. Sami jsme si to vyzkoušeli řešili jsme především problém Špína a šmouhy na fasádě  a plísně. My jsme potřebovali vyčistit fasádu naše obchodu se suvenýry a zkoušeli jsme všechno možné a fasáda byla pořád ve špatném stavu. A my to tak nechtěli nechat. A pomohla nám s tím právě firma A SERVIS LIPKA, s.r.o.. A jejich revoluční nátěr LSG se postaral o to, že naše fasáda zůstane velmi dlouho v perfektním stavu. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

 

Na povrchu…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantují 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás LSG to pravé. Naše zeď je od té doby v pořádku, a když jsme zjistili, jak snadno může plíseň vznikat, tak jsme se rozhodli dát si ji i dovnitř, abychom měli jistotu, aby se nám plíseň neudělala. Protože s plísněmi to může být opravdu kříž. Stačí totiž opravdu málo, aby plíseň vznikla. Dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému.

 

Ale pokud…

Ale pokud si pořídíte nátěr LSG, tak se už těchto problémů nemusíte obávat.Protože fasáda ze zašpiní normálně raz dva a díky tomu všemu na nich plíseň vzniká raz dva. Protože s ním se vám už plíseň rozhodně neudělá. A tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Patří k nim i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. Takže je vidět, že má firma velmi široké pole působnosti. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *