Posted by on júl 18, 2019 in Čistenie kobercov | 0 comments

Strojová metoda čištění rotačním kartáčem je bezpečná a účinná.

Strojová metoda čištění rotačním kartáčem je bezpečná a účinná.

Pokud hledáte nějakou kvalitní a spolehlivou úklidovou firmu na čištění koberců, tak bych vám chtěl jednu vřele doporučit. A jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., s níž mám opravdu ty nejlepší zkušenosti. Pracuji jako vedoucí jednoho hračkářství a místo klasických podlah máme všude koberce. A ty po nějaké době nevypadaly úplně nejlíp. Sice jsme se je snažili udržovat, ale nestačilo to. A tak bylo potřeba, aby se o to postarali nějací profesionálové. A tak jsme vyhledali pomoc u Čištění koberců Praha 10. A musíme říct, že jsme s nimi byli opravdu spokojení. Odvedli skvělou práci a koberce vypadají skoro jako nové. Je to proto, že místo extrakčního čištění využívají strojovou kotoučovou metodu.

hloubkové čištění kobercůdezinfekční čištění koberců

Jejich postup práce je následující…

Jejich postup práce je následující. Účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. A nyní již může následovat závěrečná operace, kdy vysokotlaký třímotorový vysavač značky pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Čištění koberců Praha 10

strojové čištění kobercůcena čištění koberců

Dochází navíc k nabytí původního objemu…

Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Díky tomu jsou naše koberce pořád ve skvělém stavu. S jejich zaměstnanci jsem spokojený stejně tak jako s výsledky jejich práce. Nikdy jsem s nimi neměl žádný problém, ba naopak, jedná se o velmi slušné, milé a profesionální lidi, na které je spolehnutí ve všech ohledech. Nikdy nedošlo k žádným zmatkům, ani k přesouvání termínů. Proto bych chtěl všem jejich službu čištění koberců vřele doporučit. Tato společnost dále nabízí spoustu dalších úklidových služeb a realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *