Posted by on apr 30, 2019 in Odstránenie plesne | 0 comments

My už s plísní problémy nemáme

My už s plísní problémy nemáme

Je tomu…

Je tomu nějaký čas, co jsem řešil problém s plísní na fasádě ubytovny. Rád bych se s vámi podělil o řešení. Jsem správcem ubytovny kousek za městem, nebudu jmenovat, ubytovnu využívají jak češi tak i cizinci. Lidé k nám jezdí celoročně a vystřídá se jich tu kvanta. Ale před nějakou dobou začali potýkat s plísní na fasádě ubytovny a to ze všech stran, ale především tedy ze strany severní, což údajně bývá pro výskyt plísní nejčastější, vytvořili se zde šedé až černé fleky.  Klienti toto samozřejmě vnímají špatně, takže to bylo potřeba co nejrychleji zasáhnout a plísně se zbavit. Bylo potřeba na to najít nějakou firmu.  Hledal jsem tedy na internetu nějakou kvalitní úklidovou firmu, která by mi mimo jiné poradila, jak se vyhnout plísni. Skvělé recenze na internetu, přehledné a jednoduché webové stránky, ano tato firma nás zaujala a tak započala naše spolupráce.

 

A jestli…

A jestli bych se o něčem chtěl zmínit, tak je to jejich LSG – revoluční nátěr proti plísním, který napadené fasády tohoto problému stoprocentně zbaví. Jejich služba nabízí komplexní odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100% dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 12 let.

 

Jinak…

Jinak záruku garantují dva roky. Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu firmy. Na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější, jak mi i potvrdili samotní zaměstnanci, takže přesně můj problém. Při odstraňování plísně zaměstnanci této firmy nejprve na povrch znečištěný plísní nanesli účinný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Tento nátěr, který je nejlepší ochranou proti plísní určitě musíte vyzkoušet. Od té doby s plísní v ubytovně už ani jeden problém, proto píši tuto pozitivní recenzi. S plísní má problémy určitě spousta dalších lidí, tak snad jsem jim tímto pomohl. Pokud tedy poptáváte odstranění plísně, nebo i jinou úklidovou službu, nabízejí toho spoustu, tak vyzkoušejte sami. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *