Zateplená fasáda bez plísní

Zateplená fasáda bez plísní

Čištění fasády není žádná sranda. A proto je lepší se do toho nepouštět po svém, ale svěřit to raději nějakým profesionálům. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy. Fasáda se totiž zašpiní raz dva, a pokud jde o budovu ve městě, tak to platí dvojnásobně. Dnes se navíc prakticky na všech zateplených fasádách asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach.

A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. A nám se černá plíseň na zateplené fasádě udělala na naší cukrárně. Na fasádě. Takže nejenom, že byla znečištěná, ale ke všemu i s plísněmi. Takže bylo potřeb s tím něco udělat. A nejlepším řešením, jak se plísní zbavit, je revoluční nátěr – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům.

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. A díky tomuto nátěru je naše střecha opět v pořádku. Černou plíseň nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem, díky kterému byla naše fasáda opět čistá. A aby se tam plíseň už znova neobjevila, protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr LSG.

Nátěr…

Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. A vám doporučujeme udělat to samé. Tato firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí své služby po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *