Jak dostat lepidlo ze skla oken a výloh po stržených polepech reklam z akcí

Jak dostat lepidlo ze skla oken a výloh po stržených polepech reklam z akcí

Obchody s gurmánskými specialitami rostou jako po dešti. Dříve jsme v našem městě byli jenom my. Postupem času, s tím, jak se lidé začínají více zajímat o to co jí, je v našem městě teď pět podobných prodejen. Konkurence se tedy hodně zvýšila, ale i přesto máme pořád věrnou klientelu. Každý totiž nabízíme trochu jiný sortiment. My například dovážíme věci převážně i Itálie a Francie. Samé speciality a delikátní kousky.

Kromě zajímavého sortimentu se snažíme nabídnout i perfektní servis. Vzhledem k tomu, že sídlíme v prostředku města je znečištění našich výloh docela velké, proto ji musíme pravidelně umývat. Výloha je vizitkou každého obchodu, proto si na tom dáváme záležet. Do obchodu se špinavou výlohou zavítá málokdo. Tím tuplem, pokud jde o jídlo. Protože chceme perfektní výsledky, na úklid si najímáme specializovanou úklidovou firmu.

Navíc…

Navíc ani nemáme kapacity to dělat sami. Je to pro nás jednodušší a ve výsledku i levnější. Už dlouhodobě spolupracujeme s úklidovou a čistící firmu Oškrábání lepidla z výloh. Ta se zabývá profesionálním a kvalitním zajištěním úklidů různého druhu. Kromě mytí výloh jsou odborníci i na jiné druhy úklidů. Například na odstraňování graffiti nebo plísní a na čištění podlah a koberců. Za tu dobu co s námi A SERVIS spolupracuje, je nám jasné, že je to týmu zkušených pracovníků.

Jejich zaměstnanci jsou odborně proškoleni. A asi právě díky tomu je firma špičkou ve svém oboru. A to nejenom u nás doma, v České republice. Ale taky v Německu, v Rakousku a na Slovensku. A toho si ceníme, protože moc dobře víme, že klientela v Německu a Rakousku je náročnější, než ta naše. A to už jenom proto, že mají větší trh a konkurence je tam větší. K mytí oken používají takzvaného suchého leštění bez použití leštidel.

Tento…

Tento systém prý sami vynalezli a postupem času zdokonalili. Postupují vždycky tak, že nejdříve umyjí rámy, následně umyjí skleněnou plochu čistým rozmývákem se saponátem. Potom odstraní umyté nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Po tomto procesu nechají skleněnou plochu proschnout. Poté co sklo uschne, tak ho vyleští suchou bavlněnou plenou.

Z počátku jsme se divili, že nepoužívají žádná leštidla. Dozvěděli jsme se ale je to z důvodu, že leštidla nezaručí dlouhotrvající lesk. Okna je pak potřeba umývat častěji, než je nutné. Po nějaké době prý navíc jsou na skleněných tabulích vidět šmouhy. Leštidla na sebe totiž navazují prach a pyl, které zvýrazní na okně tahy a kruhy, kterými bylo okno leštěno. A SERVIS LIPKA, s.r.o. doporučujeme ze dvou důvodů. Práce je kvalitní a pečlivá a cena víc, než příznivá.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *